• تبریز- کیلومتر ۷ جاده آذرشهر- کوی صنعتی باهنر- پلاک

توری پرسی از مفتول های سخت صنعتی حرارتی وگالوانیزه شده تولید شده است . توری های پرسی به صورت مفتول بافت و با چشمه های مربع و یا مستطیل شکل می باشد . سیم مفتول توری پرسی در سایزهای ۳ میلیمتر تا ۶ میلیمتر تولید شده پس از آن به صورت دنده شده در می آید و توسط دستگاه در ابعاد دلخواه با توجه به نیاز خریدار بصورت تار و پودی بافته می شود و به شکل ورق هایی در ابعاد مختلف در می آید . این مدل توری که با موج دادن سیم های فلزی تولید می شود و موارد استفاده بسیار زیادی دارد که میتوان ازآن ها به عنوان تخته خواب ، حصار ، فنس ، بتون ریزی ، مش بندی ، قفس حیوانات ، سرند در معادن ،کارخانه های ذغال سنگ ، ساختمان سازی و کار های عمرانی یادکرد .
علاوه بر این توری پرسی به عنوان فنس و یا فیلتر در بسیاری از صنایع کاربر دارد. توری پرسی سنگین در معادن، کارخانه زغال سنگ، ساختمان و دیگر صنایع مربوط مورد استفاده قرار می گیرد. توری پرسی سبک نیز به عنوان فیلتر در صنایع مواد غذایی کاربرد دارد.

مشخصات فنی :

نوع مفتول : سخت صنعتی به صورت سیاه و یا با روکش گالوانیزه گرم قابل ارائه می باشد.
قطر مفتول : ۳ تا ۶ میلی متر
چشمه ها: ۲ تا ۸ سانتی متر
ابعاد طول : از ۱ تا ۴ متر ( ابعاد بسته به سفارش قابل تولید می باشد . )
ابعاد عرض : تا حداکثر ۲ متر
نکته: این توری بیشتر از مفتول نمره ۲/۳ تا ۵ میلی متر سخت صنعتی بدون روکش گالوانیزه و در ابعاد ۱×۲ متر و با چشمه‌های ۵/۲ ، ۳ ، ۴ و ۵/۵ سانتی متر تولید و مصرف می‌شود.
توری پرسی که به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار میگیرد و به علت استحکام و زیبایی و ارزانی آن نسبت به نرده آهنی جهت نرده کشی به دور میادین، پارک ها، بلوار های مجتمع مسکونی، ترمینال، ها و منازل ویلایی به کار میرود و نیز به مانند شبکه جوشی در فونداسیون کف، دیواره سقف های سالن ها جهت تسریع در کار بتن ریزی همانند ارماتور بندی استفاده میگردد که بصورت ورقه هایی در ابعاد و چشمه های مختلف مطابق سفارش ساخته میشود.